XUK 2019 kayıt dönemi başladı!

Her yıl dünyanın dört bir köşesinden gelen yüzlerce çocuğu ağırlayan XUK Aktivite ve İngilizce kamplarının 2019 kayıt dönemi açıldı. Üç ayrı kampüste gerçekleştirilen konaklamalı İngilizce ve aktivite kampları, 2019 sezonunda 7 Temmuz – 18 Ağustos tarihleri arasında genç kampçıları ağırlayacak.

XUK Camps, her yıl olduğu gibi bu yıl da erken rezervasyonda indirimli fiyatlar sunuyor. 31 Ocak 2019’a kadar kayıt yaptıranlar haftalık £40.00 indirimden yararlanabilecekler.

Detaylı bilgi için XUK Activity, XUK Excel ve XUK English sayfalarını ziyaret edebilir ya da doğrudan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

XUK Tatil Kampları

XUK Activity
Bol Eğlenceli Aktivite Kampı

XUK Activity kampında gün boyu spor, macera, sanat ve el becerileri alanında birbirinden eğlenceli ve eğitici aktivite gerçekleşiyor. Kampçılar futboldan yüzmeye, doğa yürüyüşünden müzikal tiyatroya, barbekü partisinden XUK Olimpiyatları’na pek çok etkinliğe katılma fırsatı yakalıyor. Tüm kampçılar, kamp aktivitelerinin yanı sıra, çevre kentlere düzenlenen eğitici gezilere de katılıyor. XUK Activity’de opsiyonel olarak Go Karting, Virtual Race, Aqua Park ya da Drayton Manor eğlence parkında unutulmaz bir gün geçirme fırsatı, Londra yürüyüş turu ve West End müzikali izleme imkanı da bulunuyor. ​

XUK’de liderlik dönemi başlıyor
Yalnızca 16 ve 17 yaşındaki kampçılara açık olan “Leader in Training” programına katılan kampçılar problem çözümü, liderlik, planlama ve zaman yönetimi becerilerini geliştiriyor; küçük yaş grupları için etkinlikler düzenleyerek deneyim kazanıyorlar. Opsiyonel LIT programının ücreti £50.

2019 sezonunda 7 Temmuz – 18 Ağustos 2019 tarihleri arasında açık olacak XUK Activity kampında konaklama, beslenme, aktiviteler ve eğitici geziler dahil bir hafta ücreti 31 Ocak’a kadar £650.


XUK Excel
Aktivite Odaklı Tatil Kampı

XUK Excel aktivite kampının en önemli özelliği kampçıların belirli bir alan seçerek, tutkularının peşinden gitmesine olanak sağlıyor olması. Burada kampçılar spor, yaratıcı sanatlar, medya ve doğa macerası programlarından birini seçerek, odaklandıkları alanda becerilerini geliştiriyorlar.

Öğleden önce alan etkinliklerine katılan kampçılar, günün geri kalanında tüm kampın katıldığı ortak aktivitelerde biraraya geliyor. 

2019 sezonunda 7 Temmuz – 11 Ağustos tarihleri arasında açık olacak XUK Excel kampında konaklama, beslenme ve aktiviteler dahil bir hafta 31 Ocak’a kadar £710.


XUK English
İngilizce Odaklı Aktivite Kampı

XUK English kampında çocuklar hem İngilizce öğreniyor, hem de eğlenceli aktivitelerde yeni arkadaşlarıyla birlikte öğrendiklerini pekiştiriyor. Haftanın 5 günü işlenen İngilizce dersinin yanı sıra, kampçılar eğitici geziler, sportif ve sosyal aktiviteler ile gezerek, eğlenerek ve bol bol pratik yaparak öğreniyor.

2019 sezonunda 7 Temmuz – 18 Ağustos tarihleri arasında açık olacak XUK English kampında konaklama, beslenme, aktiviteler ve geziler dahil bir hafta 31 Ocak’a kadar £710.

Yorum yaz

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.