Partner acentamız Angela Shanley Associates “Yılın Tur Operatörü” seçildi.

Birleşik Krallık’ta yaklaşık 400 seyahat firmasını temsil eden meslek birliği UKinbound, bu yılki Başarı Ödülleri töreninde Angela Shanley Associates’i Yılın Tur Operatörü ödülü ile onurlandırdı.

UKinbound ödüllerinde bağımsız üyelerden oluşan jüri, kendini aday gösteren şirketler arasından finalistleri seçiyor. Daha sonra üyeler finalistleri oylayarak, kazananları seçiyor.

UKinbound CEO’su Joss Croft: “Ödüllerimiz, iç turizme yapılan katkıyı mükafatlandırıyor ve Angela Shanley Associates’i Yılın Tur Operatörü olarak açıklamaktan memnuniyet duyuyoruz. 2018 yılı boyunca tüm üyelerimiz başarı için çalışarak, sektöre olumlu katkılarda bulundular. Bu ödüller bize üyelerimizin başarılarını gündeme getirme fırsatı veriyor.”

Angela Shanley Associates Genel Müdürü Anak McSporran: 2018 yılı, mali büyüme, İskoçya ofisinin açılışı ve 40. yıl kutlamamız nedeniyle bizim için hep özel bir yıl olarak kalacak. Meslektaşlarımızın oylarıyla kazandığımız bu ödül bizi onurlandırdı. Adonis, Michael ve ben, partnerlerimizin de desteği ile ASA ailesinin ulaştığı başarılarla gurur duyuyoruz. Teşekkür ederiz!”

Birliğin yıllık kongresi dahilinde sunulan ödül töreni “The Awards for Excellence”, 6-7 Şubat’ta Glasgow Royal Concert Hall’da gerçekleşti. Etkinlikte Ayesha Hazarika MBE, Expedia’dan Irene Roberts ve Green Tourism’den Andrea Nicholas gibi etkileyici isimler konuşma yaptı.

Yorum yaz

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.