Sosyal Etkinlikler

Haftada 5 ücretsiz sosyal & sportif etkinlik!

Öğrencilerin derslerde öğrendiklerini hayata geçirmelerine olanak sağlayan birbirinden eğlenceli aktivitelere katılmak tamamen ücretsiz!

Indoor Football, Basketball, Badminton, Volleyball, Swimming, T-shirt Design, Charcoal sketching, Mask making, Bag Design, Clay Modelling, Cake and Cookie Decorating, British Quiz, Cream Tea, Bingo, Museums (Anthropology & Archaeology, Scott Polar Exploration, History of Science…), Movie and Popcorn, Video Games Night, Ten-pin Bowling, Pool Competition…

İletişim Etkinlikleri

Studio Cambridge, sosyal ve sportif aktivitelerin yanı sıra, öğrencilerine İngilizce pratiğine olanak sağlayan 2 sınıf dışı seçenek daha sunuyor:

Studio Missions: Üniversite öğrencileri ile söyleşi gibi iletişime olanak sağlayan eğlenceli görevler İngilizce konuşma, dinleme ve yazma becerilerini gelişiyor ve öğrencilere sosyalleşme fırsatı yaratıyor.

Conversation Club: Dünyanın farklı köşelerinden gelen öğrencileri buluşturan kulüp, kapılarını her hafta sosyalleşmek ve iletişim becerilerini geliştirmek isteyen öğrenciler için açıyor.

Haftasonu Gezileri

Cambridge’den tren veya otobüs ile Britanya’nın pek çok köşesine seyahat etmek oldukça kolay! Londra merkez ve çevre havaalanlarına, deniz kenarı kentlere ve Birmingham’a doğrudan ulaşım sağlanabilmektedir.

Studio Cambridge, öğrencilerine hafta sonlarında kolaylıkla başka şehirlere seyahat edebilme imkanı sunar.

Blog:
“Hafta sonuna neler sığar?”