Edinburgh Sightseeing

Edinburgh Castle

Lothian Buses tarafından yürütülen otobüs turlarında dilediğiniz güzergahı seçebilir, Edinburgh’u gönlünüzce gezebilirsiniz:

City Sightseeing: İngilizce, Fransızca, Almanca, Hollandaca, İtalyanca, İspanyolca ve Japonca seçenekleri ile kulaklık anlatımın bulunduğu çok-dilli tur

Edinburgh Turu: Nitelikli rehber eşliğinde, Old Town ve Georgian New Town turu

Majestic Tur: Rehber eşliğinde yapılan bu tur sizi Princess Street’in güneyinden Royal Botanik Bahçelerine götürür, açık bir günde Newhaven’da Forth Bridges’in inanılmaz manzarası izlenir. Royal Yatch Britannia’nın evi olan Ocean Terminal’de verilen bir molanın ardından Palace of Holyroodhouse üzerinden şehir merkezine dönülür.

City: Hop on Hop off
Seçeceğiniz güzergahta 24 saat geçerli indi-bindi otobüs turu.

Süre:24 saat geçerli oryantasyon turu
Program:Her gün
Fiyat:Yetişkin £16.00 | Çocuk £8.00

Grand 48: Hop on Hop off
Tüm güzergahlarda 48 saat boyunca geçerli indi-bindi oryantasyon turu.

Süre:48 saat geçerli oryantasyon turu
Program:Her gün
Fiyat:Yetişkin £24.00 | Çocuk £12.00

Royal Edinburgh Ticket
Tüm güzergahlarda 48 saat boyunca geçerli indi-bindi oryantasyon turunun yanı sıra, Edinburgh Castle, The Palace of Holyrood ve Royal Yatch Britannia girişleri dahil.

Süre:48 saat geçerli oryantasyon turu +
Program:Her gün
Fiyat:Yetişkin £57.00 | Çocuk £31.00

Biletler yolculara istedikleri durakta inip, daha sonraki bir otobüse binmelerine olanak sağlamak üzere 24 veya 48 saat boyunca geçerlidir.

Çocuk fiyatları 5-15 yaşları arasındaki çocuklar için geçerlidir. 5 yaşın altındaki çocuklar ücretsiz seyahat edebilirler.